Aktualności

Kult - Madryt.

10 lutego będzie miała miejsce premiera limitowanej edycji singla MADRYT zespołu KULT.
Znajdziecie na nim między innymi wersję reggae, wersję à la słuchowisko radiowe,wersję elektro, a także osobiste wspomnienia Barona von Didiego, z którego inspiracji powstała ta piosenka :)

Do nabycia wyłącznie w naszym sklepie: https://goo.gl/MZZGPr

 

 

 
 

 

 

JANUSZ ZDUNEK "Numery".

27.01.2017r ukaże się solowa płyta Janusza Zdunka, zatytułowana „Numery”. Składa się na nią 11 autorskich kompozycji Janusza Zdunka.
Charakteryzują je rozbudowane sekcje dęte, którym towarzyszą syntezatory, basy i bębny. Całość nawiązuje do idei yassu, lecz nie brakuje też wyrazistych, rockowych akcentów. W utworach wykorzystano wszelkie dostępne formy ekspresji - od szeptu do krzyku, żonglując segmentami improwizowanymi i zaaranżowanymi.

Więcej

   

Premiera nowej płyty Zaciera - „ Podróże w czasie, czyli park, rower i wiewiórki”.

13 stycznia 2017 roku nakładem S.P Records ukazał się nowy album ZACIERA pt. „Podróże w czasie, czyli park, rower i wiewiórki”.

Na płytę składa się dziewiętnaście utworów, utrzymanych w charakterystycznym dla Zaciera ironicznym stylu , które jak zwykle z zacierową przenikliwością kwitują rzeczywistość.

Więcej

   
Kult - Wstyd - suplement [CD]

KULT ujawnia datę premiery płyty "WSTYD - SUPLEMENT"!

2 grudnia 2016 - szukajcie nas w dobrych sklepach muzycznych! Możecie ją kupić wcześniej u nas - https://goo.gl/PUxTS0

  

 

   

KULT - "Wstyd" NOWA PŁYTA!

 14 października premiera nowej płyty zespołu KULT „ WSTYD”. 

Nowy album to obraz polskiej rzeczywistości, widzianej oczami Kazika Staszewskiego. Materiał na płytę powstał w studio Wojciecha Jabłońskiego w warszawskiej Proximie. Jest on odpowiedzialny za realizację i brzmienie "Wstydu".

Więcej

   

Dideło

 
 
 
 
 
 
 

 
 

Newsletter


Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach przeglądarki..

Akceptuję ciasteczka z tej strony.