OBERSCHLESIEN - Oberschlesien & Adam Sztaba symfonicznie!

Email Drukuj PDF
Oberschlesien - Oberschlesien & Adam Sztaba symfonicznie (edycja specjalna) [CD]
 

28 lutego ukaże się nowy album zespołu zatytułowany „ Oberschlesien & Adam Sztaba Symfonicznie”. Będzie to CD koncertowe. Na album składa się materiał zarejestrowany podczas koncertu w Operze Śląskiej w Bytomiu. Muzykom Oberschlesien towarzyszyła orkiestra symfoniczna pod batutą Adama Sztaby. 

 

Materiał na płycie  to połączenie dwóch pozornie odległych światów muzycznych – industrial metalu i orkiestry symfonicznej – w znakomitych aranżacjach Adama Sztaby.

Oberschlesien to muzyczni ambasadorzy Śląska, grupa wykonująca industrial metal w nowoczesnej formie, z elektronicznymi smaczkami oraz z mocnymi, dosadnymi i jednocześnie oszczędnymi tekstami w gwarze śląskiej, czasem śpiewanymi, czasem melorecytowanymi podniosłym, niskim głosem Michała Stawińskiego. Zespół powstał w 2008 roku w Piekarach Śląskich z inicjatywy Marcela Różanki i Michała Stawińskiego. Oberschlesien ma w dorobku dwa albumy fonograficzne - Oberschlesien I i Oberschlesien II. 

 

Zamów CD: https://goo.gl/t6kggQ

 

Dideło

 
 
 
 
 
 
 

 
 

Newsletter


Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w opcjach przeglądarki..

Akceptuję ciasteczka z tej strony.